اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر dupli color

تعداد

رنگ

بنفش آبی زرد نارنجی سبز صورتی

قیمت: 67,000 تومان

اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر dupli color

  • اسپری رنگ فلورسنت dupli color ، یک اسپری رنگ فوق العاده باکیفیت است که قابلیت رنگ آمیزی بر روی سطوح چوبی ، پلاستیک و شیشه را دارد
  • اسپری رنگ فلورسنت دوپلی ، در کم ترین زمان ممکن خشک می شود.
  • اسپری رنگ فلورسنت دوپلی ، دوام بسیار زیادی در برابر نور خورشید و رطوبت دارد
  • پوشش دهی فوق العاده عالی یکی از ویژگی های مهم اسپری رنگ دوپلی کالر است
  •  اسپری دوپلی کالر فلورسنت ، شامل رنگ هایی مانند زرد،نارنجی ، سبز ، صورتی ، بنفش و آبی می باشد.
  • قیمت مناسب رنگ دوپلی کالر ، باعث شده تا مصرف کنندگان به راحتی این نوع اسپری رنگ باکیفیت را خریداری کنند.

اسپری رنگ fluorescent ، در نمایندگی دوپلی کالر موجود می باشد . 

پخش رنگ دوپلی کالر ، با تنوع رنگ بسیار در نمایندگی های دوپلی کالر موجود می باشد . 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اسپری رنگ مقاله مزایا و معایب استفاده از اسپری رنگ را مطالعه نمائید . 

توضیحات

اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر ، یکی از بهترین اسپری رنگ هاییست که بر پایه رزین اکریلیک روغنی ساخته شده و کیفیت رنگ بسیار بالایی دارد . از خصوصیات های مهم اسپری رنگ فلوسنت دوپلی می توان به خشک شدن سریع آن اشاره نمود چرا که مواد این رنگ طوری تهیه شده که قابلیت خشک شدن سریع در کم ترین زمان ممکن را دارد . این نوع رنگ دوپلی کالر را می توان روی سطوح چوبی،فلزات،شیشه و پلاستیک استفاده نمود که در رنگ های مختلف به فروش می رسند . 

اسپری فلورسنت دوپلی ، به دلیل براق بودن برای مصارف هنری ، خانگی ، صنعتی نیز می توان استفاده نمود . اسپری رنگ دوپلی فلورسنت ، فاقد مواد سرب می باشد و سطوح فلزی را می تواند در برابر زنگ زدگی محافظت کند و به دلیل کیفیت مطلوب ،  می توان از اسپری فلورسنت دوپلی کالر برای سطوحی که در معرض اشعه uv قرار دارند نیز استفاده نمود . به طور کل این اسپری رنگ جایگزین مناسبی برای رنگ آمیزی با قلم مو می باشد و کار رنگ آمیزی سزیع تر و بهتر انجام می دهد . 

اسپری رنگ دوپلی را می توان برای همه سطوح استفاده کرد اما باید برای رنگ آمیزی به چند نکته توجه کنید :

1- بر روی سطوح پلاستیکی که از قبل رنگ آمیزی نشده اند ، باید در اولین مرحله اسپری آستر پلاستیک تولید شده توسط شرکت دوپلی را زده و پس از طی این مرحله رنگ آمیزی کنید . 

2- سطوحی مانند چوب ، نئوپان ، گچ رنگ ها را به خود جذب می کنند بنابراین باید ایتدا بتونه زده و سپس رنگ اسپری رال را بر روی سطوح بپاشید 

3-سطوحی که به طور ضخیم رنگ آمیزی شده اند،نباید در همان لحظه از اسپری رنگ های رال دوپلی استفاده نمود چرا که باعث دیرتر خشک شدن رنگ در مرحله ی بعدی می شود .

4-سطوحی که با رنگ های ضعیفی رنگ آمیزی شدند را نباید اسپری رنگ را روی آن زد زیرا رنگ به خوبی خشک نمی شود . حلال رنگ اسپری رال رنگ قبلی را حل می کند و این کار باعث خرابی رنگ اسپری می شود .)

5- رنگ ها بر روی سطوح فلزی مانند طلا ، نقره ، برنز ، مس و آهن چسبندگی خوبی ندارند بنابراین قبل از رنگ آمیزی از اسپری آستر طوسی ، زینک یا آلومینیوم استفاده کنید .

 

نحوه استفاده از اسپری رنگ فلورسنت dupli color 

برای رنگ آمیزی با استفاده از اسپری رنگ دوپلی فلورسنت ، ابتدا باید سطوح را از هرگونه آلودگی و گرد و غبار پاک کنید و حتما اسپری رنگ را در محیطی که تهویه مناسب دارد استفاده کنید . اگر کیفیت رنگ مطلوب و مناسبی را می خواهید حتما قوطی رنگ را قبل از استفاده به مدت 30 ثانیه تکان دهید و یکی دیگر از نکات مهم در حین استفاده از اسپری رنگ دوپلی این است اسپری رنگ را حتما باید با فاصله 20-30 سانتی متر از سطوح پاشش نمائید چرا که پاشش اسپری رنگ در فاصله نزدیک باعث ضخیم شدن رنگ روی سطح می شود و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت . 

رنگ آمیزی با اسپری رنگ در صورتی رضایت بخش می شود که دو الی سه لایه نازک اسپری نمایید بدین صورت که هر لایه به مدت 10 دقیقه فاصله زمانی داشته باشد تا رنگ به طور کامل خشک شود . 

 

فروش اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر ، به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد در بازار رنگ فروش ها بسیار رایج است . همچنین برای خرید اسپری رنگ دوپلی ، کاربران می توانند به نمایندگی فروش اسپری رنگ دوپلی مراجعه کنند .

رنگ بندی اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر ، را می توانید از کاتالوگ رنگ دوپلی کالر انتخاب نمائید . 

 

اسپری رنگ فلورسنت دوپلی کالر ، رنگ بندی اسپری فلورسنت دوپلی

مشخصات

مشخصات فنی
چسب بر پایه

رزین اکرولیک

کاربرد

رنگ آمیزی ، مناسب برای مصارف خانگی ، هنری ، تزئینی

قابلیت خشک شدن سریع

دارد

حجم

400 میلی لیتر

نوع رنگ

روغن

ابعاد

قطر6.5 ارتفاع 16 سانتی متر

نقد و بررسی

امتیاز :