• متر 7.5 متری وود تایوان

متر 7.5 متری وود تایوان wood

تعداد

قیمت: 145,000 تومان

متر 7.5 متری وود تایوان wood

  • متر 7.5 متری وود ، به راحتی می تواند تا فاصله ی 7/5 متر را اندازه گیری کند
  • متر 7.5 متری وود تایوان ، دارای تیغه ی فلزی دو رو است 
  • برای جلوگیری از افتادن متر از ارتفاع کاربر می تواند با استفاده از بندی که بر روی متر 7.5 متری wood ، تعبیه شده متر را دور مچ دست خود بپیچد
  • متر 7.5 وود ، در حین قفل شدن فشار بسیار کمی را به تیغه وارد می کند .
  • قیمت متر 7.5 متری وود ، با توجه به کیفیت عالی که دارد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است بنابراین خرید متر وود برای کسانی که به یک متر ساده و با کیفیت نیاز دارند انتخاب بسیار مناسب و عالی می باشد . 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره متر وارد لینک زیر شوید :

انواع متر و ویژگی های آن

توضیحات

متر ابزاریست که برای اندازه گیری فاصله ها برای نقاط مختلف استفاده می شود شرکت تایوانی وود با استفاده از با کیفیت ترین قطعات بهترین متر 7.5 وود را تولید و عرضه بازار کرده است . برای تولید متر 7.5 وود ، به وزن و سایز متر بسیار توجه شده است تا کار کردن با متر برای کاربر آسان باشد همچنین بدنه متر 7.5 وود تایوانی ، از جنس بسیار مقاوم و با کیفیتی ساخته شده که در برابر ضربه ناشی از افتادن متر از ارتفاع  با دوام است . 

متر 7.5 تایوانی wood ، از نوع فنری جمع شونده است و دارای تیغه فلزی می باشد . کیفیت بالای این محصول باعث شده تا فروش متر 7.5 متری وود ، در بازار بسیار رایج شود . 

برای خرید متر 7.5 متری وود ، به نمایندگی فروش متر وود wood مراجعه کرده و متر 7.5 متری را خریداری نمایید . متر 7.5 متری وود ، متر وود

مشخصات

مشخصات فنی
برند

وود wood

طول نوار

7.5 متر

عرض نوار

25 میلی متر

جنس نوار

فلزی

کاربرد ابزار

خانگی , عمومی

ابعاد

80 * 80 *40 میلی متر

درجه بندی

سانتی متر و اینچی

نوع

متر نواری فلزی

قفل

دارد

بند

دارد

نقد و بررسی

امتیاز :