اره زنجیری برقی توسن پلاس 5540sc TOSAN PLUS

اره زنجیری برقی 5540sc توسن پلاس tosan plus

  • اره زنجیری برقی توسن پلاس دارای سیستم توقف اضطراری برای ایمنی بیشتر کاربر می باشد .
  • مجهز به سیستم روغن کاری زنجیر
  • مجهز به نشانگر ال ای دی جهت نمایش روشن شدن دستگاه
  • اره زنجیری توسن ، قابلیت تعویض و تنظیم ساده زنجیر را دارد
  • اره زنجیری tosan ، مجهز به قفل کلید ایمنی است که ایمنی کاربر را افزایش می دهد . 
  • اره زنجیری 5540sc توسن پلاس ، دارای دسته ارگونومیک و ضد لرزش می باشد
  • دارای گارانتی 12 ماهه شرکت توسن پلاس

توضیحات

انواع مختلف اره زنجیری مانند  اره زنجیری بنزینی و اره زنجیری برقی در بازار به فروش می رسد . اره زنجیری برای برش چوب ، درختان و هرس کردن شاخ و برگ ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . اره زنجیری برقی توسن پلاس همانطور که از اسمش پیداست انرژی خود را از طریق برق شهری تامین می کند این اره زنجیری مدل 5540SC قابلیت های ویژه ای از جمله داشتن سیستم توقف اضطراری می باشد و  در صورت بروز حادثه دستگاه به صورت خودکار متوقف می شود که همین امر ایمنی کاربر را تضمین می کند . شرکت توسن یک دسته ارگونومیک فوق حرفه ای بر روی این اره زنجیری برقی توسن پلاس 5540sc TOSAN PLUS طراحی نموده که از خستگی دست در استفاده های طولانی مدت جلوگیری می کند . همچنین  یک نشانگر LED جهت نمایش روشن شدن دستگاه بر روی این اره درخت بر توسن پلاس نصب شده است تعویض سریع و آسان زنجیر از دیگر ویژگی های مثبت این ابزار می باشد . 

قیمت اره زنجیری برقی توسن با کاربردهای فراروانی که دارد بسیار مقرون به صرفه است و ما به کسانی که به این نوع ابزار نیاز دارند  خرید اره زنجیری برقی توسن پلاس را پیشنهاد می کنیم تا در هزینه های خود نیز صرفه جویی کرده باشید . 

اره زنجیری بنزینی مدل 5640Cs توسن نیز مانند این اره زنجیری برقی از قطعات های با کیفیتی ساخته شده با این تفاوت که انرژی مورد نیاز خود را از طریق باره زنجیری توسن ، اره درخت بر توسن ، اره زنجیری برقی توسننزین تامین می کند . 

مشخصات

مشخصات فنی
کشور سازنده

چین

وات توان

2400 وات

سرعت چرخش زنجیر

14 متر در ثانیه

اندازه تیغه

18 اینچ

گارانتی

12 ماه توسن پلاس TOSAN PLUS

برند

توسن پلاس TOSAN PLUS

حداکثر طول برش

400 میلی متر

نقد و بررسی

امتیاز :