ناموجود

فرز آهنگری ای اس ES G307

قیمت: تماس بگیرید

فرز آهنگری ای اس ES G307

  • فرز آهنگری ای اس g307 ، با توان 2100 وات فرزکاری را به خوبی انجام می دهد . 
  • دارای حفاظ ایمنی جهت ایمنی بیشتر کاربر
  • برای افزایش تسلط و دقت بیشتر کاربر در حین فرز کاری یک دسته ی نرم و ارگونومیک بر روی فرز آهنگری g307 ای اس تعبیه شده است . 
  • فرز آهنگری es ، مجهز به چرخ دنده ی فلزی بسیار با کیفیت می باشد
  • فرز آهنگری ای اس ، دارای وزن بسیار مناسب و ایده آلی می باشد
  • فرز ای اس ، دارای گارانتی 30 ماهه شرکت ای اس می باشد

توضیحات

فرزها ابزارالاتی هستند که در انواع مختلفی مانند فرز آهنگری ،  ، فرز انگشتی و .... با کاربردهایی متفاوت تولید می شوند . فرز آهنگری G307 ای اس ، تولید شده توسط شرکت ای اس است  ، این فرز با قدرت توان 2100 وات و سرعت آزاد 8500 دقیقه برای کار با فلزات بسیار مناسب می باشد. میزان قطر صفحه ای که از این فرز می توان استفاده نمود 180 میلی متر ، که یک حفاظ فلزی جهت ایمنی بیشتر کاربر بر روی این  فرز آهنگری تعبیه شده است . شرکت ای اس جهت راحتی کاربر برای تعویض صفحه فرز آهنگری G307  ، یک آچار تعویض نیز نصب نموده ، این فرز آهنگری دارای  وزن بسیار مناسب 4.4 کیلوگرمی می باشد و طراحی ارگونومیک آن از دیگر ویژگی های مهم فرز آهنگری ای اس است . 

شرکت ای اس ، از قطعات های با کیفیتی برای تمامی محصولات خود به ویژه فرز آهنگری G307 ای اس ، استفاده نموده تا این محصولات از طول عمر بیشتری برخوردار باشند به همبن دلیل دارای گارانتی 30 ماهه شرکت ای اس می باشد ، همچنین قیمت فرز آهنگری ای اس g307 با کیفیت مطلوبش بسیار مناسب است و می توان گفت خرید فرز آهنگری ای اس g307 می تواند یک انتخاب ایده آل و مقرون به صرفه ای برای کسانی که به این ابزار نیاز دارند باشد . فرز آهنگری ، فرز آهنگری ای اس

مشخصات

مشخصات فنی
قطر صفحه

180 میلیمتر

سیستم تعویض صفحه

اچاری

نوع

فرز اهنگری

حفاظ

دارد

سرعت گردش ازاد

0-8500 دور در دقیقه

برند

ای اس ES

کاربرد ابزار

اهنگری ساختمانی صنعتی

وات توان

2100 وات

وزن

4.4 کیلو گرم

گارانتی

30 ماه شرکت ای اس ES

نقد و بررسی

امتیاز :