خصوصیات یک کیف ابزار حرفه ای و مناسب

343بازدید پنجشنبه 13 آذر 1399تاریخ امتیاز

خصوصیات یک کیف ابزار حرفه ای و مناسب

برای نگهداری ابزارآلات نیاز به یک جعبه ابزار و یا کیف ابزار مناسبیست که بتواند ابزارآلات را با نظم خاصی کناریکدیگر قرار دهد . در این مقاله سعی داریم شما را با ویژگی یک کیف ابزار حرفه ای آشنا کنیم تا برای خرید کیف ابزار ، بهترین کیف ابزار موجود در بازار را بر اساس نیاز کار خود خریداری کنید .

برای خرید کیف ابزار باید به تعداد جیب کیف ابزار ، محفظه داخلی کیف ابزار ، نوع زیپ به کار برده شده و ... دقت نمایید .ویژگی کیف ابزار مناسب

نکات مهم برای خرید کیف ابزار حرفه ای

جنس پارچه استفاده شده در کیف ابزار بسیار حائز اهمیت است و یکی از اصلی ترین ویژگی های کیف ابزار استاندارد و مناسب محسوب می شود ، کیف ابزارهایی که از پارچه های دو رو برزنتی ساخته شده اند دارای کیفیت بسیار عالی می باشند چرا که این نوع پارچه ها در برابر نفوذ آب و رطوبت دوام بسیار زیادی دارند ، بنابراین برای خرید کیف ابزار به نوع جنس آن دقت کنید .

نکته دوم تعداد جیب های به کار برده شده در کیف ابزار است  جیب ها باید چه در داخل کیف و چه در قسمت بیرونی کیف به اندازه ای دوخته شود که ابزارآلات ضروری  مانند متر ، آچار ، انبردست و .. را در خود جای دهد .

سومین نکته زیپ به کار برده شده در کیف ابزار است . زیپ کیف ابزار باید درشت و روان باشد تا پس از چند بار باز و بسته کردن  به کیف صدمه ای وارد نکند .

کف کیف ابزار باید از فوم ضد آب ساخته شود تا با قرار گرفتن در محیط های مرطوب و خیس ، آب به داخل کیف ابزار نفوذ نکند و به ابزارآلات صدمه ای وارد نشود .

کیف ابزارها از لحاظ ظاهری ، تعداد جیب ، نوع جنس و قیمت در بازار متفاوتند بنابراین کیف ابزاری را انتخاب کنید که تمام ویژگی های ذکر شده را دارا باشد .

کیف ابزاری مانند کیف ابزار زارا از قیمت و کیفیت بسیار عالی نیز برخوردار است .